Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ନିଆଳି ଅନର କିଲିଂ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ

22/05/2018 at 11:26 PM

ନିଆଳି ଅନର କିଲିଂ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ । ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ପୋଲିସ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି । ମୃତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାରର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି ନିଆଳି ପୋଲିସ । ବଡ ବାପା, ବଡ ମା’, ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଏବଂ ସାନ ବୋହୂଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇ ଛାନଭିନ କରୁଛି । ବଡ ବାପା ଅର୍ଜୁନ ଓଝା, ସ୍ତ୍ରୀ କୁନି ଓଝା, ବଡ ପୁଅ ଅରୁଣ ଓଝା, ସାନ ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଓଝା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିନିତା ଓଝାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଏହା ସହ ଶବ ସତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ମଶାଣିକୁ ଯାଇ ପାଉଁଶ ଓ ହାଡ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି । ନିଆଳି ଥାନା ଅଁଳୋ ଗାଁରେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ଏହି ଖବରକୁ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆଣିଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍ ଟିମ୍ ଅଁଳୋ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ଖବର ପ୍ରସାରଣର ଘଣ୍ଟାଏ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବଡ ବାପା, ବଡ ମା, ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଏବଂ ସାନ ବୋହୂକୁ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରା ଉଚଳା ଚଳାଇଛି ।

Leave a Reply

   Related Posts