Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଶବରାଜ ବୋମାଇ ହେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ୟେଦିୟୁରପ୍ପା
  • ||
  • ସିରିଜ୍ ଅଧାରୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୧୫ ମୃତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୨୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ : ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଖସିଗଲା ଗୋଡ, ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ
  • ||

ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ଫେରାର

12/05/2018 at 7:57 AM

 

ଭଦ୍ରକ:  ବାହା ହେବାପାଇଁ କନ୍ୟା ପସନ୍ଦ କରିସାରିଛନ୍ତି କି ?  ତାହେଲେ ବିବାହପୂର୍ବରୁ ପୁଣି ଥରେ କନ୍ୟାକୁ ଭେଟନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଜୀବନ କଟାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି ନାହିଁ।  ଘର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଯୋର ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ବାହା କରିଦେଉନାହାଁନ୍ତି ତ ?  ଏ ପରାମର୍ଶ ଦେବାର କାରଣ ହେଉଛି, ଏତକ କଥା ଯଦି ଜାଣିପାରିବେନି ତାହେଲେ ଆପଣ କ୍ଷତିରେ ପଡିବା ଆଶଂକା ରହିଛି । ହୁଏତ ବିବାହ ବେଦୀରୁ କନ୍ୟା ଫେରାର ହୋଇଯାଇପାରେ ବା ଅଷ୍ଟମଂଗୁଳା ସରୁ ସରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଯାଇପାରେ । ଆପଣ ଖାଲି  ଭକୁଆ ହେବା ସାର ହେବ । ବିବାହ ପାଇଁ କରିଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଣିରେ ପଡିବ , ପରିଶ୍ରମ ବେକାର ଯିବ । ଆମେ ଏକଥା ମନକୁ ମନ କହୁନୁ । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୁଷୁରୀ ନିକଟସ୍ଥ ଉଚ୍ଚୁପଦା ଗାଁରେ । ଉଚ୍ଚୁପଦାର ନିମାଇ ପଣ୍ଡା କିଛିଦିନ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ନିକଟସ୍ଥ ଗେଲପୁର ଗାଁର ବନ୍ୟାରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ । ବିବାହର ଦୁଇଦିନ ପରେ ରିସିପସନ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ସବୁ ଠିକ ଚାଲିଥିଲା । ନବବିବାହିତ ନିମାଇ ଖୁସୀଥିଲେ । ଅଷ୍ଟମଂଗୁଳା ଗଲା । ଘରୁ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ବିଦାୟ ନେଇସାରିଥିଲେ । ବିବାହ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପାଠପଢାରେ ଡୋରୀ ବଂଧାହେଇଗଲା ବୋଲି ଅନୀତା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କହିଲେ ଆଉ ପୁଣି ରି ଆଡମିସନ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ । ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ଭାଙ୍ଗି ପାରିଲେନି ନିମାଇ । ନିଜେ ମଟରସାଇକଲରେ ବସାଇ ବନ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇଗଲେ କଲେଜକୁ । ଆଡମିସନ ପ୍ରକ୍ରୀୟା ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିବ । ସେଥିପାଇଁ ବୁଲା ବୁଲି କରି ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିବା ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ  କହିଥିଲେ ବନ୍ୟା । ବାସ୍‌ । ଏଇଠି ଆସିଲା କାହାଣୀରେ ଟୁଇଷ୍ଟ ଆଉ କ୍ଲାଇମେକ୍ସ । ଦୁଇଘଣ୍ଟାପରେ  ନିମାଇ କଲେଜକୁ ଆସି ବହୁ କୋଜା ଖୋଜି କରିବାପରେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ୟାଙ୍କୁ ପାଇନଥିଲେ । ଚାରିଆଡେ ଚାଲିଲା ଖୋଜା ଖୋଜି । ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଦିଆଗଲା ଖବର । ହେଲେ ମିଲିଲାନି ସୁଫଳ । ଘଟଣାର ୧୨ ଘଣ୍ଟାପରେ ନିମାଇଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲା ବନ୍ୟାଙ୍କ ଫୋନ୍‌ । ‘’ମୁଁ ମୋ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ପଳେଇ ଆସିଛି । ମୋର କମ କରିବ କର । ମୋ ନାଁରେ ପୋଲିସରେ ଏତଲା ଦିଅ କି ଆମ ଘର ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କର… ମୋର ଯାଏ ଆସେ ନାହିଁ । ମୁଁ ଆଉ ତମ ପାଖକୁ ଫେରିବିନି । ରି ଆଡମିଶନ ଥିଲା ବାହାନା । ଅସଲ କଥା ହେଲା ମୁଁ ରି ମ୍ୟାରେଜ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । “ େବେ ନିମାଇ କଣ କରିବେ କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ଚିନ୍ତା । ଆଗରୁ ସତର୍କ ହେଇତିଲେ ହୁଏତ ଧନ ହାନୀ, ମାନ ହାନୀ, ପ୍ରାଣପୀଡାରୁ ବଂଚିଯାଇଥାନ୍ତେ ।…

Leave a Reply

   Related Posts