Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଟଙ୍କା ଲୋଭ ପାଇଁ ୩ ନାତିନାତୁଣିଙ୍କ ସହ ଝିଅକୁ ମାରିଛି ବାପା

15/05/2018 at 11:43 PM

ଗତ 10ତାରିଖଦିନ କୁଜଙ୍ଗ ଶନି ମନ୍ଦିର ନିକଟ ମହାନଦୀ ପଠାରୁ ଜଣେ ମହିଳା ସହ 2ଜଣ ଝିଅ ଓ ଗୋଟିଏ ପୁତ୍ରର ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣା ସାରା ଅଞ୍ଚ ଳରେ ଏକ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଷ ଶୃଷ୍ଟି କରିବା ସହ ଆଚଂମ୍ବିତ କରିଥିଲା । ତବେ ଏହି ଘଟଣାରେ କୁଜଙ୍ଗ ପୋଲିସ ଦିର୍ଘ ୪ ଦିନଧରି ତଦ’ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିବା ସହ ମୃତ ମହିଳା ମାମିନୀ ସେଠୀଙ୍କ ବାପା ଅକ୍ଷୟ ସେଠୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରିରଖିଥିଲା । ତବେ 1ମାସ ପୁର୍ବରୁ ମୃତ ମହିଳାର ସ୍ବାମୀ ନ୍ନ୍ ସେଠୀ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବାବଳେ କ୍ଷତି ପୁରଣ ବାବଦ କମ୍ପନୀ ପକ୍ଷରୁ ଅର୍ଥ ମିଳିଥିବା ଓ ଏହି ଅର୍ଥପାଇଁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିବବୋଲି ସନ୍ଧେହ ହେଉଥିବାବଳେ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଆସାମୀକୁ ଧରିବାରେ ସଫଲ ହୋଇପାରିଛି ।

Leave a Reply

   Related Posts