Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

କ୍ରିକେଟ୍‌ର ସାକିବ ଅଲ ହସନ କୋଲକାତାରେ କଲେ କାଳୀ ପୂଜା, କଠୋରପନ୍ଥୀଙ୍କ ଧମକ ପରେ ମାଗିଲେ କ୍ଷମା

17/11/2020 at 6:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭।୧୧: ବାଂଲାଦେଶର ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସାକିବ ଉଲ ହସନ କୋଲକାତାରେ କାଳୀମାତାଙ୍କ ପୂଜା କରିବା ପରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି। ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ନିଜର ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଗତ ସପ୍ତାହରେ ପୂଜା କରିବା ନେଇ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି।

ବାଂଲାଦେଶର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ସାକିବଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରବଳ ବିରୋଧ କାରଣରୁ ସାକିବ ଚାପରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଏନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ସେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି। ଏମିତି ପୁନର୍ବାର ହେବ ନାହିଁ  ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂ କାରଣରୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସଜା କାଟୁଥିବା ସାକିବ ଗତ ସପ୍ତାହରେ କୋଲକାତା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ବେଲିଘାଟରେ ମା କାଳୀଙ୍କ ପୂଜା କରିଥିଲେ। ସାକିବ ବାଂଲାଦେଶ ଫେରିବା ପରେ ସିଲହଟ ସହରର ମୋହସିନ ତାଲୁକଦାର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଲାଇଭରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହି କ୍ରିକେଟ୍‌ର ମୁସଲିମଙ୍କ ଅପମାନ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ସାକିବଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଡେ ତେବେ ସେ ସିଲହଟରୁ ଢାକା ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ।

ସାକିବ ନିଜର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ କୋଲକାତା ଯିବାକୁ ଚାହିଁବି ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି ଯେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରହିଛି, ତେବେ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି। ମୁଁ ପ୍ରୟାସ କରିବି ଯେ, ଏମିତି ଘଟଣା ପୁନର୍ବାର ଘଟିବ ନାହିଁ। ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଚାଲୁଛି ଯେ, ମୁଁ ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ମାତ୍ର ଘଟଣା ତାହା ନୁହେଁ। ମୁଁ କୌଣସି ପୂଜା କରି ନାହିଁ। ଜଣେ ସଚେତନ ମୁସଲିମ ଭାବେ ମୁଁ ଏମିତି କରିବି ନାହିଁ। ଯଦି ମୋ ଦ୍ଵାରା କିଛି ଭୁଲ୍ ହୋଇଛି ତେବେ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି।

   Related Posts