Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଚପଲରେ ପିଟିଲେ ଛାତ୍ରୀ

4/08/2018 at 2:16 AM

ରୋଡ୍‌ରୋମିଓଙ୍କୁ ଦେ ଦନାଦନ୍ ଦେଲେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହର ଗାନ୍ଧିନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ। ଗତକାଲି ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରୋଡ୍‌ରୋମିଓ କମେଣ୍ଟ୍ କରିବା ସହ ହଇରାଣ ହରକତ କରିଥିଲେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଏଭଳି କରୁଥିବା ବେଳେ ସେଥିରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହିବାକୁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକର ପରାମର୍ଶକୁ ଖାତିରି ନକରି ରୋଡ୍‌ରୋମିଓ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦେଖାଇ ଚାଲିଥିଲେ। ଗତକାଲି ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ କଲେଜ୍‌ରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ରୋଡ୍‌ରୋମିଓ ଜଣକ କମେଣ୍ଟ୍ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜର ଅସଲ ରୂପ ଦେଖାଇଥିଲେ। ମାନେ ଦେଇଥିଲେ ଦେ ଦନାଦନ୍। ବିଚ୍ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଲରେ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଇ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ରୋଡ୍‌ରୋମିଓ ଜଣକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗାଏବ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟାଉନ୍ ପୁଲିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ, ପ୍ରମାଣକୁ ଆଧାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିଋଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ନ୍ୟୁଜ୍ ୭କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍.ପି ଶାନ୍ତୁନୁ ଦାସ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts