Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନରୁ ଚୋରି ହେଲା ହରଭଜନଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ଭଜି କହିଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉ

8/03/2020 at 9:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮।୦୩- ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ଅଫ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ବିମାନ କମ୍ପାନୀ ଇଣ୍ଡିଗୋ ପ୍ରତି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି କାରଣ କମ୍ପାନୀର ଏକ ବିମାନରେ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟାଟ୍ ଚୋରି  ହୋଇ ଯାଇଛି। ହରଭଜନ  ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରି କମ୍ପାନୀକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଭଜିଙ୍କ କିଟ୍ ବ୍ୟାଗରୁ ବ୍ୟାଟ୍ ଗାଏବ ହେବା ନେଇ ସେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କମ୍ପାନୀକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଶବ୍ଦରେ କହିଛନ୍ତି ଏହା ଏକ ଚୋରି ଘଟଣା। ଏଥିପାଇଁ ଏଥିରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବା ଉଚିତ୍। ଏହି ଟୁଇଟ୍ ପରେ ଭଜି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ତିନୋଟି ଟୁଇଟ୍ କରି କମ୍ପାନୀଠୁ ନିଜ ବ୍ୟାଟର ସୂଚନା ମାଗିଥିଲେ। ମାତ୍ର ପାଖାପାଖି ୪୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟ୍ ମିଳିନାହିଁ।

ହରଭଜନ ବିମାନ କମ୍ପାନୀ ଇଣ୍ଡିଗୋକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ନିଜର ଟୁଇଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, କାଲି ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇରୁ କୋଏମ୍ବାଟୁର ଲାଗି ଇଣ୍ଡିଗୋ ଏୟାରଲାଇନର ଫ୍ଲାଇଟ୍ ନମ୍ବର 6E 6313 ରେ  ଯାତ୍ରା କରିଥିଲି ଓ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ମୋର କିଟ୍ ବ୍ୟାଗରୁ ବ୍ୟାଟ୍ ଗାଏବ ହୋଇ ଯାଇଛି !! ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଏହା ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇ ଅପରାଧୀକୁ ଖୋଜା ଯାଉ। କାହାରି ବ୍ୟାଗକୁ ଯାଇ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ନେବା ଚୋରି ଅଟେ,… ଦୟା କରି ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ଏହି ଟୁଇଟ୍ ସହିତ ଭଜି ସିଆଇଏସଏଫ(କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଔଦୋଗିକ ସୁରକ୍ଷା ବଳ)କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି। ସିଆଇଏସଏଫ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ଵ ସମ୍ଭାଳିଥାନ୍ତି। ଭଜିଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଇଣ୍ଡିଗୋ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରତି ଉତ୍ତର ଦେଇ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଭରସା ଦେଇଛି। ଇଣ୍ଡିଗୋ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ, ଶ୍ରୀରାମ ହରଭଜନ ସିଂହ ଏହା ଜାଣି ଦୁଃଖ ଲାଗୁଛି। ଆମେ ଏହାର ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ କରି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଛୁ।

ଏହା ପରେ ଭଜି ହାତ ଯୋଡିଥିବା ଦୁଇଟି ଇମୋଜି ଦେଇ ‘ପ୍ଲିଜ୍ ଡୁ’ ଲେଖି ଇଣ୍ଡିଗୋକକୁ ବ୍ୟାଟ୍ ଖୋଜିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ଯେବେ ହରଭଜନଙ୍କୁ ଆଜି ବି ନିଜର ବ୍ୟାଟ୍ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିଲା ନାହିଁ ସେ ଆଉ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋର କିଟ୍ ବ୍ୟାଗରୁ ମୋର ବ୍ୟାଟ୍ ଗାଏବ ହେବା ପରେ  ଏ ଯାଏ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ଇଣ୍ଡିଗୋ। କଣ ଆପଣ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଉ ନାହାନ୍ତି ନା ଆଉ କିଛି ରହିଛି ? ? ?

   Related Posts